Bukiet suchych kwiatów

Żeby mi aparat nie zardzewiał z bezczynności, poszukałem tematu w mieszkaniu i sfotografowałem bukiet suchych kwiatów, który moja żona ustawiła na szafce w kuchni. Uzbierało się przez parę lat tych róż trochę i bukiet wygląda imponująco. Tak sobie przy okazji myślę, że w każdym mieszkaniu można zobaczyć coś, co nadaje się do sfotografowania.

*   *   *

Aparat Canon EOS R. Obiektyw RF 24-105mm F4L IS USM.  Ogniskowa obiektywu: 80 mm. Tryb pomiaru ekspozycji: szacowany. Tryb fotografowania: Fv. Przysłona: f/6.3. Migawka: 1/40 s. Korekta ekspozycji: 0.0 EV. ISO auto: 2500. Programy graficzne: Capture One 22, PhotoShop CS-5PL.

Reklama

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.