Dzieci segregują i pomagają.

W czasie jednego miesiąca to wielkie serce, które stoi przed wejściem do szkoły podstawowej na ul. Narbutta w Warszawie, napełnia się plastikowymi nakrętkami. Podziwiam.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Dzieci segregują i pomagają.

  1. U nas to samo, my zresztą też zbieramy i dorzucamy. Zastanawiam się tylko, jaka z tego korzyść, bo i tak segreguje się śmieci. 🙂

  2. aamroczek pisze:

    Mnie zastanawia to czego w tym sercu nie widać – butelek od tych nakrętek. Ile ich w kilometrach kwadratowych – w samej Warszawie. A z segregowaniem to jest różnie. Segreguję, ale po zmianie mieszkańców w naszym domu segregują chyba tylko ostatni z jeszcze żyjących – nowi nie mają na to ani czasu, ani cierpliwości, wyrzucają wszystko do najbliższego kubła. Pozdrawiam cię.

Możliwość komentowania jest wyłączona.