Kościół Najświętszej Marii Panny Matki Miłosierdzia

To jedno z kilku zdjęć kościoła Najświętszej Marii Panny Matki Miłosierdzia na Stegnach w Warszawie, jakie zrobiłem do chińskiego czasopisma architektonicznego YAGE. Gdy teraz na nie patrzę to muszę się przyznać, że nie wykorzystałem możliwości obiektywu, mogłem przecież przez przesunięcia osi optycznej obiektywu w obie strony uzyskać znacznie szerszy obraz stropu. Gdy fotografowałem najwięcej uwagi poświęciłem pionowemu ustawieniu aparatu co nie było takie łatwe ze względu na marnej jakości głowicę Manfrotto, która przy dokręcaniu ustawieni zmianie. o Możliwości wykorzystania przesuwów nie pomyślałem, a szkoda.

*   *   *

Aparat Canon EOS R. Obiektyw Canon TS-E 24.0 mm f/3.5 L II . Tryb pomiaru ekspozycji: szacowany Tryb fotografowania: Fv. Tryb ustawiania ostrości: M, z wykorzystaniem funkcji barwienia krawędzi. Przysłona: f/11. Migawka: 0,6 s. Statyw. Korekta ekspozycji: 0.0 EV. ISO auto: 640. Programy graficzny: Capture One 20, PhotoShop CS-5PL

Ogólny widok kościoła i wysokiej dzwonnicy.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.