Stara Pomarańczarnia w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Stara Pomarańczarnia została ostatecznie uporządkowana, można zwiedzać wystawę rzeźb. Chciałem sfotografować pomieszczenie z dużymi z dużymi kontrastami, z plamami światła na posadzce, żeby sprawdzić jak Canon R sobie z tym razi. I tak to mi wyszło bez kombinowania i HDR.

* * *

Aparat: Canon EOS R. Obiektyw: Canon TS-E 24.0 mm f/3,5L II. Przesunięcie osi optycznej obiektywu w górę o 6 mm. Tryb pomiaru ekspozycji: szacowany. Tryb fotografowania: Fv. Przysłona: f/11, Migawka: 1/125 s. Korekta ekspozycji: 0.0 EV. ISO auto: 125. Programy graficzny: Capture One 21, PhotoShop CS-5PL.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Stara Pomarańczarnia w Łazienkach Królewskich w Warszawie

  1. Bardzo ładnie wyszło – Mistrzu! 🙂

    • aamroczek pisze:

      Cieszę się, że Ci się spodobało, ale największy mój udział taki, że poszedłem zrobić kilka zdjęć, bo R, w takich warunkach oświetlenia robi bez wysiłku ze strony fotografującego. Coraz mniej przyjemności z tego, że się coś potrafi, bo satysfakcję kradnie technologia

Możliwość komentowania jest wyłączona.