Zmiany na Starym Mokotowie

W odremontowanym i rozbudowanym budynku przy ulicy Rakowieckiej będzie się teraz mieścić szkoła muzyczna. Za XIX wiecznym budynkiem dawnej ochronki dla dzieci powstała piękna sala koncertowa.

A to obiekt przy ulicy Kwiatowej. Powstał dobrych kilka lat temu, ale dopiero teraz przyszła mi ochota, aby go sfotografować. Wracając do domu sfotografowałem, ale muszę to zrobić raz jeszcze, gdy drzewa się zazielenią i w sobotę, gdy nie ma tak licznych samochodów i można fotografować z innego miejsca. Oba zdjęcia aparatem Canon R i obiektywem TS-E 24 mm.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.