Odwilż

Zapowiadano Bestię ze wschodu, ale na zapowiedziach się skończyło bo po dwóch dniach normalnego jak by przystało na tą porę roku mrozu, szybko przyszło ocieplenie i odwilż. Szykowałem się na duże opady śniegu, na to, że wreszcie będzie po co wyjść z aparatem  – nic z tego, nie doczekałem się. Zrezygnowany zrobiłem to nostalgiczne zdjęcie. 

*   *   *

Aparat Canon EOS R. Obiektyw RF 24-105mm F4L IS USM.  Ogniskowa: 90 mm. Tryb pomiaru: matrycowy. Tryb fotografowania: Fv. Przysłona: f/9, Migawka: 1/50 s. Korekta ekspozycji: 2.0 EV. ISO auto: 100. Programy graficzny: Capture One 20, PhotoShop CS-5PL.

 

 

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 10 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.