Matador

Jakiś czas temu zamieściłem fotografie rzeźby pt. Matador i narzekałem, że nie sposób zrobić dobrze jej zdjęcie, bo stoi otoczona ściśle skuterami i rowerami. Napisałem także, że postaram się ją sfotografować tego otoczenia, co dokonałem wczesnym rankiem w sobotę, w dzień wolny od pracy i wielu pojazdów na ulicach i chodnikach. utrudniających fotografowanie architektury. Oto w całej okazałości rzeźba pod tytułem Matador. Mam rzeźbę w kolekcji pomników i rzeźb warszawskich, ale… Na brak wyobraźni nie narzekam, jednak byka to ja w tej bryle kamiennej nie widzę, matadora także nie rozpoznaję, widocznie nie dorosłem jeszcze do podziwiania tego dzieła sztuki. Ale słowa dotrzymałem i rzeźbę Matadora sfotografowałem. Możecie ją podziwiać.

 *   *   *

Aparat Canon EOS R. Obiektyw RF 24-105mm F4L IS USM. Ogniskowa: 65 mm. Tryb pomiaru: matrycowy. Tryb fotografowania: Fv. Przysłona: f/8, Migawka: 1/320 s. Korekta ekspozycji: 0.0 EV. ISO auto: 100. Programy graficzny: Capture One 20, PhotoShop CS-5PL.

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.