Autoportret w 62 dniu ukrywania się przed COVID19

18 marca był moim pierwszym dniem ukrywania się w domu przed chińskim koronawirusem. Od dziś dostęp do fryzjera został otwarty, ale jest już długa kolejka umówionych na wizyty i że za godzinę, to dostępny numerek może być już nie koniec sierpnia a na połowę września bo sytuacja jest dynamiczna. Co będzie to się okaże, na wszelki wypadek postanowiłem zrobić sobie zdjęcie dokumentujące mój wygląd w 62 dniu domowej izolacji.

*   *   *

Aparat Canon EOS R. Obiektyw Canon RF 24-105 mm F/4L IS USM. Ogniskowa ustawiona: 35 mm. Tryb pomiaru matrycowy. Tryb fotografowania Fv. Przysłona f/5.6, migawka 1/60 s. Korekta ekspozycji 0.0 EV. Czułość ISO auto: 2500. Program Capture One 20.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Autoportret w 62 dniu ukrywania się przed COVID19

  1. Mógłbyś tak zostać. 😉 P.S. Mnie ostrzygł syn – maszynką, calkiem nieźle – więc już nie muszę iść do fryzjera co najmniej przez miesiąc.

  2. P.S.2 A autoportret dobry – nie ma to jak światło z okna! 🙂

    • aamroczek pisze:

      Gdy jest rozproszone, bo gdy słońce oświetla bezpośrednio to kontrast jest bardzo duży i to jest powodem trudności.

Możliwość komentowania jest wyłączona.