Sprzedaję Sigmę 12-24 F4.5-5.6 II DG HSM

Wiek ma swoje prawa, kończę swoją aktywność fotograficzną, więc sprzedaję. Obiektyw jest oczywiście używany, ale w znakomitym stanie. Poniżej kilka fotografii zrobionych tym obiektywem. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt: aam@mroczek.com.pl

Aparat Canon EOS 1D Mark IV. Ogniskowa 12 mm. Przysłona f/10. Migawka 1/50 s. Czułość ISO 1600.

Aparat Canon EOS 1D Mark IV. Ogniskowa 12 mm. Przysłona f/8. Migawka 1/160 s. Czułość ISO 400.

Aparat Canon 1D X. Ogniskowa 12 mm. Przysłona f/8. Migawka 1/160 s. Czułość ISO 400.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 10 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Sprzedaję Sigmę 12-24 F4.5-5.6 II DG HSM

  1. Proszę nie kończyć swojej aktywności fotograficznej tylko kupić sobie coś małego i lekkiego do robienia zdjęć? np.: Ricoh GR III Pozdrawiam MK

    • aamroczek pisze:

      Nie urwę się od fotografowania z dnia na dzień, ale nie mam złudzeń co przyniesie czas. W końcu ubiegłego roku zamieniłem ciężkiego Canona 1D X na mniej ciężkiego bezlusterkowego R. Myślę, że mi wystarczy do fotografowania ptaszków, co mi daje interesujące zajęcie w parku a co też ważne, moje obiekty nie pytają o RODO, tylko jak im się nie podobam, to uciekają. Nie potrzeba mi już tylu obiektywów, np. do fotografowania architektury, więc postanowiłem sprzedać. Na razie dałem tu ogłoszenie, może ktoś będzie chciał skorzystać.
      Dziękuję za sugestię i pozdrawiam.

Możliwość komentowania jest wyłączona.