Autoportret 35 dnia kwarantanny

Po kilku dniach niewychodzenia na ulicę dałem tu 16 marca swoje zdjęcie zrobione z nudów. Potem zamieszczałem fragmenty swoich książek, bo nie miałem lepszego pomysłu, co robić z wolnym czasem. W święto Zmartwychwstania Pańskiego pokazałem zdjęcie z udziału duchem we Mszy Świętej bazylice świętych Piotra w Watykanie zrobione w swoim mieszkaniu. Przez ten miesiąc przeczytałem parę książek, ale ile godzin dziennie można czytać? Telewizja mnie irytuje, filmy dają nudne albo głupawe. Podjadanie muszę ograniczać, bo już zyskałem 2 kilogramy na wadze. Chodzenie z pokoju do kuchni i z kuchni do pokoju, żeby zrobić dziennie co najmniej 3000 kroków wymaga heroizmu – dostaję od tego kręćka. W stanie bliskim sfiksowania pokazuję jak wyglądam. Zobaczyłem i pokazuję wszem wobec: wcale nie jestem łysy.

*   *   *

Canon EOS R. RF 24-105 mm F/4L IS USM. Ogniskowa 85 mm. Tryb pomiaru matrycowy. Tryb fotografowania Fv. Przysłona f/5.6, migawka 1/30 s. Korekta ekspozycji -1.0 EV. Czułość ISO auto: 200. Program Capture One 20.

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.