Jeszcze kilka fotografii z Cmentarza Wojskowego w Warszawie

Dziś pod wieczór pojechałem na Cmentarz Wojskowy powtórnie, żeby zrobić jeszcze raz to samo zdjęcie Harcerskiego Batalionu Zośka, ale lepiej. Fotografowałem, jak w dniu wczorajszym, z czułością ISO 52100, żeby mieć przykłady jak wyglądają fotografie z Canona 1D X przy najwyższej czułości – dla zdjęć, nie dla wideofilmowania . Pliki obrabiałem w programie Capture One 11, nie były odszumiane.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Jeszcze kilka fotografii z Cmentarza Wojskowego w Warszawie

  1. Nie jest lepiej – jest równie dobrze, tj. po prostu bezbłędnie. 😉

    • aamroczek pisze:

      Chciałem fotografować aparatem na statywie, ale tam jest ciągły ruch ludzi, więc używałem tego ISO jak piwa. Ale w ogóle to się ruszyłem z domu, choć kuśtykam na lewą nogę bo mnie łupie w każdym kroku. Dziś także się zmusiłem. Dzięki za pociechę.

Możliwość komentowania jest wyłączona.