Warszawa – kątem oka – 1

Jutro ruszę w Warszawę z nowym pomysłem, z zamiarem fotografowania tego, co mi wpadnie w oko, co mi się spodoba: budynek lub detal, cokolwiek na czym zatrzyma się dłużej mój wzrok. Stąd tytuł zamierzonej serii:

Warszawa – kątem oka.

Sporo takich zdjęć już mam, może powstanie z tego coś większego, może interesującego. Zatem na początek fotografia z archiwum: budynek w nowym osiedlu mieszkaniowym na Wyględowie. Po prawdzie: całkiem nowe to osiedle nie jest, bo zdjęcie zrobiłem w maju 2014 roku i było już wtedy uporządkowane, wykończone, zagospodarowane i zamieszkałe. Spodobało mi się „jaskółcze gniazdo” więc je sfotografowałem a potem trochę nad zdjęciem popracowałem aby powstała taka fotografia.

* * *

Canon EOS-1D mark IV, obiektyw Sigma 12-24 mm f/4.5-5.6 DG HSM II, ogniskowa ustawiona 12 mm. ISO 200, f/10, 1/1000 s, ∆EV = 0.

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.