Pierwsze wrażenia o programie ON1 Photo RAW 2019 (2)

Nie wiele ich na razie. Pobrałem ON1 Photo RAW 2019 (2) na 30 dniową próbę. Używałem poprzednią wersję i byłem z niej zadowolony, szczególnie wtedy, gdy chciałem wymienić smętne niebo na jakieś z chmurkami. Popróbowałem nowy program na kilku zdjęciach, oczywiście tylko podstawowe funkcje, ogólnie to mi się podoba z wyjątkiem jednej sprawy, wcale nie bagatelnej – w moim odczuciu pracuje zbyt powoli, wolniej niż stara odmiana, a to byłaby wada przy dużych plikach. Gdy popróbuję go dłużej będę mógł powiedzieć coś więcej, na razie tylko tyle. A na fotografii żurawie, oswojona parka, do ogrodu, gdy ktoś ma duży ogród bo żurawie są okazałe..

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 10 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.