Rżysko

To fotografia sprzed 5 lat, zrobiona w połowie września gdy wracałem z odpoczynku nad morzem. Najczęściej w czasie takich przejazdów nie zatrzymuję się bo mi spieszno aby szybko dojechać, lub wrócić do domu, ale tym razem zachwyciłem się złocącym się w słońcu rżyskiem i zawróciłem aby to sfotografować. Niebo też pasuje mi do tego skoszonego pola, jest takie, powiedziałbym… babiolatowe. No i to wszystko. Aparat Canon EOS-1D Mark IV, obiektyw Canon F 24-105 mm f/4 IS USM, ogniskowa 47 mm. ISO 200, przysłona f/9, migawka 1/500. Zdjęcie obrobiłem w programie Capture One 12, który zainstalowałem sobie na 30 dniowe próbowanie. Podoba mi się ale zostanę przy wersji 11 i poczekam co nowego a dobrego zaoferuje wersja 13.

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.