„Książka o fotografowaniu” teraz już 13 na liście bestsellerów

Z satysfakcją informuję, że „Książka o fotografowaniu” notowana jest na liście bestsellerów Wydawnictwa HELION. Powoli, powoli, ale pnie się w górę i jest już na 13 miejscu wśród 20 najlepiej sprzedających się wszystkich książek tego wydawnictwa.

Ps. Niespotykany jest sposób zachęty zastosowany przez Dział Marketingu HELIONA, taki mianowicie, że zamieszcza opinie czytelników z roku 2009, dotyczące III wydania „Książki o fotografowaniu”. Marketing nie zauważył, że jest już przełom lat 2018-2019 i że IV wydanie jest chyba nawet w 70% inną książką. Zmianie uległa nie tylko okładka, ale i treść. Dziw nad dziwy…

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „„Książka o fotografowaniu” teraz już 13 na liście bestsellerów

  1. Gratulacje! Myślę, że ten wynik jeszcze się poprawi. 🙂

  2. Zenek pisze:

    A ja kupiłem sobie Pana książkę na allegro. Rok wydania 1986. Gdy byłem dzieckiem, książkę dostałem od rodziców. Pożyczyłem koledze, który nie oddał. Kupiłem sobie teraz drugą. Lubię poczytać jak to drzewiej bywało. Tamten klimat tych zdjęć sprzed lat mnie kręci. Wspomnienia z dzieciństwa i badziewny Zenit ET, którym nie umiałem robić zdjęć ze względu na kiepski światłomierz selenowy, którego nie umiałem obsługiwać. Ciekawe jest poczytać co kiedyś Pan pisał jak to będzie w przyszłości i jak to się sprawdziło.

  3. aamroczek pisze:

    To książka z zaświatów. Myślę, że nic się nie sprawdziło. Będzie Pan miał dobrą zabawę czytając „O fotografowaniu”, która skłoniła mnie później do napisania „Książki o fotografowaniu” i robieniu kolejnych wydań. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w 2019 roku

Możliwość komentowania jest wyłączona.