Książka o fotografowaniu – wydanie IV, jest już w sprzedaży

W porównaniu z wydaniem III bardzo mocno przerobiona i znacznie lepiej wydrukowana.

Mam nadzieję, że spotka się z życzliwym przyjęciem.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Książka o fotografowaniu – wydanie IV, jest już w sprzedaży

  1. nh1949.art pisze:

    Kupiłem przez Allegro od Heliona, paczka dotarła 6 grudnia. Wstępnie tylko przejrzałem, ale jestem pod wrażeniem.

  2. nh1949.art pisze:

    Przeczytałem, bardzo mi sie podoba, jest inna niz pozostałe poradniki foto. Mam mały niedosyt względem 2 rozdziału, fotografowaniu osób. Za mało porad jak fotografować nawet rodzinne spotkania. Dobrze Pan ujął temat robienia zdjęć modelkom, raczej wieszakom na ubrania. Nawet dyletant taki jak ja z doświadczoną modelka zrobi poprawne zdjęcie. Rozdział 9, o ruchu, ja też próbowałem zrobić ptaszkom zdjęcia w locie. Moim zdaniem udało mi sie tylko mewom, jest ich dość dużo i są większe od jaskółki. Dziękuje za książkę i życzę dalszych sukcesów.

Możliwość komentowania jest wyłączona.