IV wydanie „Książki o fotografowaniu” dopiero w grudniu…

Nie wiem z jakich powodów Wydawnictwo HELION przetrzymało o kilka miesięcy druk mojej książki, ale stało się i ma być w sprzedaży dopiero po 26 listopada. HELION ogłosił przedsprzedaż z ceną zmniejszoną o 10%. Teraz kosztuje 62,10 zł. Ile będzie kosztowała w księgarniach to nikt tego przewidzieć nie może.

Zdjęcie owocu granatu nie pochodzi z książki, zrobiłem je aby zobaczyć co też mi wyjdzie z czerwieni na czerwieni…

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „IV wydanie „Książki o fotografowaniu” dopiero w grudniu…

  1. nh1949.art pisze:

    Nie wiem jakim cudem Pana nowa książka była dostępna na popularnym portalu aukcyjnym, ale tylko przez krótki czas.

  2. aamroczek pisze:

    Informacja wyskoczyła na allegro i sam się na nią nabrałem. Helion ogłosił przedsprzedaż i to chyba z tego powodu. Tak na marginesie: postanowiłem zmienić fotografię na okładce, bo tylko w II wydaniu (gdy stałem przy maszynie w drukarni) była wydrukowana dobrze. Fotografia miała być inna, jest ostatnia w książce, ale Wydawca marudził i wybrał sobie sowę. No to będzie IV z sową. Pozdrawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.