Mural wieczorową porą z czułością ISO 51200 + puzzle do pobrania dla dzieci

Wracałem do domu przez park i zobaczyłem artystę przy tworzeiu muralu na walącym się ogrodzeniu osiedlowej szkoły. Porozmawialiśmy chwilę i postanowiłem przyjść z aparatem żeby zrobić kilka zdjęć. Zajęło to niestety sporo czasu i gdy zacząłem fotografować było już dość  ciemno. Fotografowałem w trybie M, z czułością ustawiona na ISO auto. Przy przysłonie f/10 i migawce 1/30 s, aparat odpalił zdjęcie z czułością ISO 51200. Balans bieli AWB, pomiar wielosegmentowy. Aparat Canon 1D X, obiektyw TS-E 24 mm f/3.5 II ustawiony na odległość 1.7 m z odchyleniem o 5° w kierunku muru. Warto zdjęcie powiększyć, aby zobaczyć jak wygląda przy tej czułości. A poniżej puzzle z fotofrafii muralu:

http://kajamira.blogspot.com/2018/03/puzzle-mural.html

http://gryescaperoom.blogspot.com/2018/03/puzzle-murale.html

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.