Już niedługo pierwsze loty pierwszego polskiego cywilnego samolotu odrzutowego LAR.01 Flaris

Jak się nieoficjalnie dowiedziałem już w niedługim czasie rozpoczną się próby w locie  4-osobowego samolotu LAR.01 Flaris. To pierwszy przedstawiciel nowej klasy odrzutowych samolotów rodzinnych. O tym jak powstawał przedstawił dokładnie konstruktor tego samolotu, mgr inż Andrzej Frydrychewicz w mojej książce pt. KONSTRUKTOR, wydanej przez wydawnictwo GALAKTYKA. Książka jest w sprzedaży internetowej, kto ciekaw może ją jeszcze kupić. Bogato ilustrowana książka jest tania, ponieważ jej wydanie było dotowane przez Wojskową Akademię Techniczną, Instytut Techniczy Wojsk Lotniczych i Politechnikę Warszawską.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Już niedługo pierwsze loty pierwszego polskiego cywilnego samolotu odrzutowego LAR.01 Flaris

  1. Marek Koteluk pisze:

    Fajny samolocik , ile pali na 100 km ? 😉

    • aamroczek pisze:

      To oferta dla tych, co nudzą się w samolotach z napędem śmigłowym i chcieliby szybko bez międzylądowań dolecieć na Hawaje. Flaris może też zastąpić inne duże samoloty, które wiozą z Warszawy do Sz6ciecina czy Rzeszowa jednego VIPa

Możliwość komentowania jest wyłączona.