Świątynia Opatrzności Bożej – do czasopisma architektonicznego YAGE

Miałem nadzieję, że wczesną jesienią wyślę komplet fotografii prezentujących Świątynię Opatrzności Bożej do chińskiego magazynu The Journal of Christian Art and Architecture YAGE, ale mi się to nie udało. Muszę jeszcze zrobić fotografie wewnątrz kościoła. Może to i lepiej, bo wewnątrz trwają nieustannie prace wykończeniowe i teraz będę mógł zrobić lepsze zdjęcia. Z zewnątrz mam już komplet, tu przedstawiam na zdjęciu skalę tej monumentalnej świątyni w zestawieniu z sylwetkami przechodzących osób. Przydałoby się zdjęcie z góry, zrobione z drona, ukosem nad kopuły z krzyżem w kierunku Aleji Rzeczpospolitej, ale drona nie mam, nie znam też nikogo kto by nim dysponował – może zobaczy to ktoś, kto ma drona lub znajomego z dronem  i miałby ochotę na dodanie swojej fotografii. Gdyby tak szczęśliwie się złożyło, proszę o kontakt na aam@mroczek.com.pl

*

Canon EOS-1D X. Obiektyw Canon TS-E 24 mm f/3.5L II. Oś obiektywu: Tilt: 0°; Shift 12 mm. Format zapisu plików: RAW+JPEG tryb L. Tryb pola AF: Strefowy. Czułość: ISO 200. Balans bieli: Auto. Pomiar ekspozycji: Wielosegmentowy. Tryb naświetlania: Av. Przysłona: f/14. Migawka 1/160 s. Statyw.

 

 

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.