2 zdjęcia samolotu LAR-01 Flaris w hangarze WAT i o konferencji Polskiego Lobby Przemysłowego

ex

Piękne kształty i doskonałe uformowanie aerodynamiczne w jednej konstrukcji.

ex

Obszerna kabina z dużymi drzwiami z obu stron – wsiadanie jak do samochodu osobowego.

Na zakończenie mam ochotę się pochwalić. Zostałem zaproszony na konferencję Polskiego Lobby Przemysłowego, która miała miejsce w Instytucie Technicznym Wojsk Lotniczych 25 marca br. W czasie konferencji odbyło się uroczyste wręczenie V edycji Honorowych Wyróżnień Polskiego Lobby Przemysłowego pn. „Bene Meritus pro Industria Poloniae”, po czym zostałem poproszony o wręczenie Wyróżnionym książki „Konstruktor – 26 rozmów z Andrzejem Frydrychewiczem”, przekazanych organizatorom konferencji przez Wydawnictwo Galaktyka. Zdjęcie z konferencji (zrobione „komórką”) poniżej.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.