Prezentacja Świątyni Opatrzności Bożej dla The Journal of Christian Art and Architecture YAGE

nie-do-druku

Przez cały styczeń niczym innym się nie zajmowałem tylko przerabianiem III wydania Książki o fotografowaniu na kolejne, aż mi się ta monokultura znudziła więc teraz przerwa od pisania. Mam zamówienie z Pekinu, z redakcji The Journal of Christian Art. and Architecture YAGE na prezentację Świątyni Opatrzności Bożej na 10 fotografiach. Zacząłem od obchodzenia w około, otoczenie to jeszcze plac budowy, więc zdjęcia bryły będą robione na koniec, w maju. Mam nadzieję że do lata uporam się też z tekstem Książki o fotografowaniu – to będzie już pożegnanie z czytelnikami.

nie-do-druku_25u7157_dxovp

Reklama

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.