Dostałem z Wydawnictwa GALAKTYKA sygnalny egzemplarz książki pt. „Konstruktor”

_25u6156_dxovp

Książkę jest dziełem edytorskim Wydawnictwa GALAKTYKA, ma format A4, 374 strony, zawiera 276 ilustracji fotograficznych, graficznych i fotokopii dokumentów, ma twardą, trwałą oprawę, a dzięki sponsorom: Wojskowej Akademii technicznej, Instytutowi Technicznemu Wojsk Lotniczych, Wydziałowi Mechanicznemu Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej i firmie AM Technologies, jej cena to tylko 49 zł (bez 99 groszy!) Za dwa tygodnie powinna być już w księgarniach. Polecam ją tym, którzy chcą więcej wiedzieć jak to było i jak jest, a także jak być może, jeżeli…

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Dostałem z Wydawnictwa GALAKTYKA sygnalny egzemplarz książki pt. „Konstruktor”

 1. Czekał, czekał i doczekał – gratuluję! Pierwszorzędna okładka, a co do reszty, to dopiero, gdy wezmę to do ręki ;). Ale, znając Twoje talenty pisarskie i kompetencję, spodziewam się najlepszego!

  • aamroczek pisze:

   Rzeczywiście długo to trwało, ale się udało. Teraz zobaczę, czy książka wywoła zainteresowanie, czy tak sobie. Mam nadzieję, jak zwykle. Pozdrawiam Cię Leszku

 2. Adam a pisze:

  Panie Andrzeju,

  Gratuluję wydania! Mimo, iż książki jeszcze nie czytałem, nie wątpię, iż jest ona ciekawie napisana i świetnie przygotowana.

  Mam pytanie, czy będzie możliwość nabycia książki w postaci elektronicznej?

  Brakuje już niestety miejsca na półkach.

  pozdrawiam,
  Adam

  • aamroczek pisze:

   Wydanie elektroniczne występuje w umowie wydawniczej jako możliwość, ale nic mi na ten temat więcej nie wiadomo. Myślę, że gdy cały nakład książki zostanie sprzedany a wydawnictwo nie będzie miało ochoty robić dodruk, to może wtedy, ale to tak sobie teraz pomyślałem. Książka jest sponsorowane przez ITWL, WAT, MEiL PW i AM Technologies i dlatego jej cena jest taka przy 374 stronach i 276 ilustracjach. Myślę, że warto ją mieć taką jaka jest, ale oczywiście każdy podejmuje decyzję ze swojego punktu oceny. Pozdrawiam.

Możliwość komentowania jest wyłączona.