Wnętrze zabytkowego kościoła w skansenie w Sanoku

internet_25u5183-hdr3

Kolejny przykład użycia programu SNS-HDR Pro 2.0, tym razem wewnątrz zabytkowej świątyni. Nie można oczekiwać żeby fotografowanie przy okazji zwiedzania dało takie same efekty co robienie zdjęć do publikacji, gdy można spokojnie czekać na interesujące oświetlenie, fotografować z użyciem statywu z niskimi czułościami ISO, użyć filtrów itp. W tym przypadku fotografowałem, zrobiłem w pośpiechu 3 zdjęcia seryjne aparatem trzymanym w rękach, co wymagało późniejszego prostowania, ale i tak uważam, że efekt nie jest zły. Czułość ISO 4000, ogniskowa 24 mm, przysłona f/8 a migawka: 1/10 s, 1/40 s i 1/160 s.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Wnętrze zabytkowego kościoła w skansenie w Sanoku

  1. Lepiej 🙂 – jeszcze bym to troch ocieplił…

  2. Prakliatije – poprawić nie można! Trochę, oczywiście! 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.