Konstruktor już w drukarni, w drugiej połowie miesiąca w księgarniach

okladki-konstruktora-do-tt

Dzięki sponsorom: Wojskowej Akademii Technicznej, Instytutowi Technicznemu Wojsk Lotniczych, Wydziałowi Mechanicznemu Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej i prywatnej firmie AM Technologies, nie tylko wydana zostanie wreszcie książka o dokonaniach i bieżącej pracy najwybitniejszego polskiego konstruktora lotniczego okresu powojennego, ale w cenie dostępnej dla młodych czytelników. Zabiegaliśmy o to, aby książka (374 strony, 276 ilustracji  graficznych i fotograficznych, twarda oprawa) nie miała ceny zaporowej dla tych, którzy chcą podjąć studia lub już studiują na politechnikach, także na wydziałach matematycznych, fizycznych informatycznych uniwersytetów. Przedstawione w książce nowe pomysły i zamierzanie, jak na przykład koncepcje autonomicznych samolotów bezzałogowych, to wyjątkowo ambitne zadania dla młodych inżynierów a także specjalistów innych dziedzin nauki i techniki, którzy nie chcą pracy podrzędnej, ale nie na miarę własnych talentów. Książka pokazuje jak to robił i nadal z powodzeniem choć nie bez trudności robi Andrzej Frydrychewicz – warto wiedzieć.

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Konstruktor już w drukarni, w drugiej połowie miesiąca w księgarniach

 1. bakulik pisze:

  Nareszcie. 🙂

  • aamroczek pisze:

   Rzeczywiście długo to trwało, ale za to w Rozmowie 26, po 3 latach od 25, podsumowanie z którego wnioski każdy sobie sam wyciągnie. Ciężko pod górę… z budową nowych samolotów.

   • bakulik pisze:

    Nabyłem. 🙂 Kawał książki, trzeba przyznać. Teraz pora wziąć się za czytanie, jak skończę, może napiszę parę słów. Pozdrawiam!

Możliwość komentowania jest wyłączona.