Bóg się rodzi, moc truchleje…

B5mtwRMIYAEocaJ

Wszystkich, którzy tu zaglądają proszę aby przyjęli najlepsze życzenia radosnych świąt Bożego Narodzenia, a także wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2016.

             Andrzej A. Mroczek

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Bóg się rodzi, moc truchleje…

 1. Piotr Karas pisze:

  Panie Andrzeju,
  także dla Pana i Pana Rodziny oraz – tą drogą – dla Pana Leszka Pękalskiego, przez którego książkę, za Pana namową, się przedzieram: dziękując za dzielenie się doświadczeniem i wiedzą, życzę błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia a także wiele dobra, zdrowia i satysfakcji w nadchodzącym roku.
  Piotr Karaś

 2. Panie Andraeju
  Serdeczne życzenia na Święta Bożego Narodzenia oraz na Nowy Rok. Pod choinką znalazłem Pana książkę o fotografii w świetle zastanym, Mikolaj dobrze wiedział, że książkę „O fotografowaniu ” przeczytałem jednym tchem i wracam do niej wielokrotnie, więc każdą wolną chwilę poświęcam lekturze. Podoba mi się Pana sposób przekazywania tajników sztuki fotografowania, gratuluję ręki do takiego pisania. Mam nadzieję, że do zobaczenia w Wojskowej Akademii Technicznej – pracuję na WML, albo w lasach Bemowa.
  Pozdrawiam
  Marcin Sarzyński

Możliwość komentowania jest wyłączona.