PW-100A – tylko jutro w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej

M_25U1611

Politechnika Warszawska obchodzi 100-lecie swojej pracy naukowej i dydaktycznej. Jutro, 18 stycznia o godz. 11:00 w Auli Głównej odbędzie się uroczyste spotkanie władz uczelni i zaproszonych gości. Z tej okazji Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa wystawi swój nowy projekt, platformę PW-100A, która posłuży do badań różnego rodzaju instrumentów. Na zdjęciu studenci Wydz. MEiL montują to latające monstrum. Na razie będzie demonstrowany ze skrzydłami dwumiejscowego szybowca PW-6, skrzydła właściwe są w robocie. Gdy PW-100A zostanie zmontowany, wyposażony w podwozie, sfotografuję i przedstawię. Ale to dopiero jutro. PW-100A został zaprojektowany przez mgr inż. Andrzeja Frydrychewicza z zespołem.

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.