Projekt koncepcyjny 12-osobowego samolotu klasy STOL – sprzed kilku lat…

In_20151008

Na zdjęciu mgr inż. Andrzej Frydrychewicz – książka o nim i jego interesujących pomysłach i zrealizowanych konstrukcjach czeka na wydanie już ponad 2 lata, ale są szanse, że na wiosnę zostanie  wydana. Taką mam nadzieję. A zdjęcie zrobiłem… tabletem DELL Venue8. Takie coś, czego się nigdy nie spodziewałem…

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Projekt koncepcyjny 12-osobowego samolotu klasy STOL – sprzed kilku lat…

 1. Szanowny Panie Andrzeju!
  Chciałbym zamieścić wzmiankę o tym projekcie w encyklopedii „Samoloty w Lotnictwie Polski” ( http://www.samolotypolski.pl ). i dlatego mam do Pana wielką prośbę- czy mogę powyższe zdjęcie użyć do zilustrowania hasła?. Będę wdzięczny za wyrażenie zgody.
  Czy jest szansa, że książka „Konstruktor” zostanie wkrótce wydana?
  Ściskam dłoń. Krzysztof Luto.

  • aamroczek pisze:

   Witam
   Proszę Pana, to jest projekt koncepcyjny, właściwie pomysł na modyfikację innego projektu koncepcyjnego, bardziej zaawansowanego: Skyvan, do którego AF dorysował drugie skrzydło. Bez pokazania Skyvana to nie miałoby sensu, naraziłoby tylko AF na kpiny prześmiewców. Nie wiem czy ma Pan jakiś malunek Skyvana, jeżeli nie to podrzucę, a to zdjęcie… proszę bardzo, skoro już zostało ujawnione to niech będzie. Co do książki to chyba wiosną się ukaże.
   Pozdrawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.