2 zdjęcia na pożegnanie Ustki

M_25U0071

Plaża w Ustce po sezonie. Parę razy więcej plażowiczów niż zazwyczaj o tej porze roku dlatego, ponieważ połowa wschodniej części plaży została zamknięta. Wbijane są pale w płyciznę morza, budowana jest sztuczna rafa w odległości około 100 metrów od brzegu, wydmy osłaniane są głazami skalnymi, które mają je uchronić przed skutkami jesiennych sztormów.

M_25U0062

Zachodnia plaża, po drugiej stronie kanału portowego jest trudno dostępna z powodu awarii zwodzonego mostu dla pieszych. Było wygodnie i pięknie, niestety krótko a teraz przez długi czas będą trwały spory czyja to wina. Moim skromnym zdaniem najwcześniej po 10 latach sąd ostatecznie ogłosi, że winni byli wczasowicze, bo nieostrożnie stąpali a byli i tacy, którzy złośliwie przechodzili po parę razy z jednej strony na drugą.

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.