Dokucza ci upał? Wybierz się nad Wisłę.

 

_25U6265DxO 10_DxOMożna biwakować na wyspach. Do wielu można teraz  dojść bo woda przy brzegu po kolana. To zdjęcie zrobiłem kilkanaście kilometrów od Warszawy w kierunku Góry Kalwarii. Na brzegu także chłodniej.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Dokucza ci upał? Wybierz się nad Wisłę.

 1. Fotorys pisze:

  Na takiej wysepce nie ma – jak widać – w ogóle cienia czyli, że można się spalić na skwarek! Może jednak tam nie przebywać zbyt długo?!

  • aamroczek pisze:

   To prawda, ale nad morzem także nie ma cienia a jest daleko i żeby dojechać można wyzionąć ducha i zarobić jeszcze kilka punktów za przekraczanie, przez ducha, prędkości. A nad Wisłą też można się maczać w wodzie, choć czy ja wiem? przy niskim poziomie wody stężenie czynnika żrącego może być dokuczliwe aż do kości:(

 2. Kasia Mamut pisze:

  Jezuu taki upal a ja w pracy musze siedziec. Pojechalabym na pilice na splyw

  • aamroczek pisze:

   Pilicą do Wisły i Wisłą do Płocka – to byłoby jeszcze fajniej. Może się Ci uda, życzę oby tak:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.