Uwaga: dobra aktualizacja programu Microsoft ICE do panoram

Bez nazwy-1

Każdy kto korzysta z bardzo dobrego, szybkiego i darmowego programu Microsoft ICE do łączenia zdjęć w fotografie panoramowe, może go aktualizować. Zajmuje to kilkadziesiąt sekund a uzyskuje lepsze narzędzie, które pracuje w 64 bitowej przestrzeni i służy nie tylko do panoram fotograficznych, ale także video.

_25U5513DxO 10_DxO_stitch

Nie miałem pod ręką innych zdjęć do złączenia w panoramę niż z ostatniego spaceru po Parku Łazienkowskim. Temat ograny a pomysł nie najszczęśliwszy, bo próba umieszczenia na jednym ujęciu Pałacu na Wodzie i Teatru na Wodzie nie może wyjść dobrze, ale trudno, nic lepszego teraz nie mam więc pokazuję jak nowy program zszył 6 zdjęć w jedną długą panoramę.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Uwaga: dobra aktualizacja programu Microsoft ICE do panoram

  1. Marek Koteluk pisze:

    Faktycznie to dobry soft…

Możliwość komentowania jest wyłączona.