W Parku Łazienkowskim rzeźbiarska konfrontacja umiejętności i wyobraźni.

_25U5542DxO 10_DxO-HDR(3)

Przy Pałacu na Wodzie rzeźba siedzącego mężczyzny, zmęczonego?, zadumanego?,   rozmyślającego nad czymś ważnym? Można rzucić okiem i pójść dalej, można też się zatrzymać  i podziwiać, zastanowić się nad tym „co artysta miał na myśli”…

_25U5520DxO 10_DxOPrzy Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa także rzeźby, ale współczesne. Na zdjęciu dzięcioł i jeleń. Wystarczy uruchomić wyobraźnię aby usłyszeć dźwięk metalu w rytmicznych uderzeniach dzioba. A jeleń? Naprężył mięśnie do skoku nad przeszkodą, którą pogrodziła mu przestrzeń wolności nasza niecna cywilizacja. Skok, mimo widocznego wysiłku, jeleniowi się nie uda, wali z rozpędu piersią w belkę i za chwilę padnie zraniony na ciele i duszy. Smutne.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.