
Przy Pałacu na Wodzie rzeźba siedzącego mężczyzny, zmęczonego?, zadumanego?, rozmyślającego nad czymś ważnym? Można rzucić okiem i pójść dalej, można też się zatrzymać i podziwiać, zastanowić się nad tym „co artysta miał na myśli”…
Przy Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa także rzeźby, ale współczesne. Na zdjęciu dzięcioł i jeleń. Wystarczy uruchomić wyobraźnię aby usłyszeć dźwięk metalu w rytmicznych uderzeniach dzioba. A jeleń? Naprężył mięśnie do skoku nad przeszkodą, którą pogrodziła mu przestrzeń wolności nasza niecna cywilizacja. Skok, mimo widocznego wysiłku, jeleniowi się nie uda, wali z rozpędu piersią w belkę i za chwilę padnie zraniony na ciele i duszy. Smutne.
Dodaj do ulubionych:
Lubię Wczytywanie…
Podobne
Informacje o aamroczek
Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii
Fotografie,
Rozmaitości i oznaczony tagami
artysta,
co artysta miał na myśli,
dzięcioł,
jeleń,
Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie,
Park Łazienkowski,
Pałac Na Wodzie,
rzeźba,
sztuka,
wyobraźnia,
Łazienki Królewskie. Dodaj zakładkę do
bezpośredniego odnośnika.
Musisz się zalogować aby dodać komentarz.