Na jeziorach i stawach przybywa nowych mieszkańców

m_25U5131DxO 10_DxO

Mały staw zwany Morskim Okiem na Mokotowie w Warszawie. Metr od brzegu gniazdo na wodzie a w nim nowe potomstwo łysek. I tak co roku ku uciesze dzieci i starszych. Mojej także.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Na jeziorach i stawach przybywa nowych mieszkańców

 1. Ale super uchwyciłeś 😀

  • aamroczek pisze:

   Nie było trudno bo gniazdo tuż przy brzegu. Odczekałem tylko parę minut na jakieś sensowne ujęcie i doczekałem się, że zeszła z gniazda. I to wszystko. Za uśmieszek dziękuję i pozdrawiam.

 2. aamroczek pisze:

  Łyska łyską, ale fotografowałem obiekt oświetlony światłem UV żeby wywołać efekt fluorescencji. Co pokażę jak mi dadzą na to zgodę, bo może komuś się to przydać. Pozdrawiam.

 3. avemi pisze:

  trzeba się tam wprowadzić ; tak pięknie 🙂

  • aamroczek pisze:

   Górny Mokotów jest perełką przedwojennej Warszawy. Piękne kamienice – już zabytki polskiej architektury międzywojnia. I znakomicie skomunikowany z resztą Stolicy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.