Moja kolejna prezentacja polskiej architektury sakralnej w chińskim czasopiśmie YAGE

Wydawane w Pekinie czasopismo The Journal of Christian Art and Architecture YAGE zaprezentowało kolejną polską świątynię, tym razem kościół pod wezwaniem św. Tomasza Apostoła w Warszawie.

YAGE - 8 str.

Na 8 stronach czasopisma pomieszczono artykuł projektanta kościoła, arch. Stanisława Stefanowicza z biura projektowego PRO ARTE, oraz  10 moich fotografii. W kolejce do publikacji czeka wyjątkowo interesująca architektonicznie świątynia Opatrzności Bożej w Kaliszu. W najbliższym czasie zabieram się do fotografowania kolejnego kościoła, bo skoro jest w Chinach takie zainteresowanie polską architekturą sakralną, to trzeba je zaspokajać.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.