Moje „Jaskółki” na14 aukcji Fotografii Kolekcjonerskiej w Łodzi

JaskółkiPo wernisażu wystawy fotografii artystycznych, zakwalifikowanych do 14 Edycji „Fotografii Kolekcjonerskiej” pn. „Widoki. Krajobraz w Polskiej Fotografii”, który miał miejsce w Leica Gallery w Warszawie, prace mistrzów polskiej fotografii zostały przeniesione do Łodzi, gdzie mogli je oglądać uczestnicy i goście ŁÓDŹ – FOTOFERTIWALU.

Z satysfakcją informuję, że wśród ponad 170 dzieł znakomitych polskich fotografów, jest także jedna moja: „Jaskółki”. Otrzymałem za nią złoty medal w 1959 r. na V Międzynarodowej Wystawie PREM-FOTO w Czechosłowacji.

Żelatynowo-srebrowa odbitka „Jaskółek”, naklejona na karton o wymiarach 29,4 x 39,3 cm, z sygnaturą, datą i tytułem na odwrocie, wystawiona będzie na Aukcji w cenie wywoławczej 600 zł (estymacja 1500 – 2500 zł).

Aukcja odbędzie się w sobotę dnia 30 maja o godz. 17:00 w łódzkiej galerii Art.-Inkubator, ul. Tymienieckiego 3.

 

 

 

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.