Badania wytrzymałościowe samolotu LAR-1 Flaris w Wojskowej Akademii Technicznej

_25U1530_DxO-HDR(2)

Skończyłem robić dokumentację fotograficzną z badań wytrzymałościowych samolotu LAR-1 Flaris, prowadzonych w Wojskowej Akademii Technicznej.

_Q4X2973_DxO-HDR

Cały proces wielu badań trwał kilka miesięcy.

Ogon-HDR

Przedstawiam tu kilka migawek z badań statycznych samolotu, zaprojektowanego przez mgr inż. Andrzeja Frydrychewicza, konstruktora takich znanych samolotów jak Wilga, Kruk, czy Orlik.

_25U2201-HDR

Flaris ma być produkowany w zakładach Metal-Master w Jeleniej Górze, prototyp samolotu został przetransportowany do Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr. 2 w Bydgoszczy, gdzie prowadzone będą badania w locie.

 

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Badania wytrzymałościowe samolotu LAR-1 Flaris w Wojskowej Akademii Technicznej

  1. Technicznie nieskazitelne – mogą służyć jako wzorzec! HDR? 🙂

    • aamroczek pisze:

      Dziękuję, staram się jak mogę. To zdjęcia z 1D Mk. IV z wyjątkiem tego od tyłu, od ogona. Teraz idzie mi lepiej bo matryca pełnoklatkowa i z Sigmy 12-24 mm kąt szeroki jak jasny gwint.

Możliwość komentowania jest wyłączona.