Rozlewiska w Puszczy Kampinoskiej

Czarno-białe_25U2839

W ubiegłą niedzielę przeszedłem czarnym szlakiem przez Puszczę Kampinoską. Śniegu tyle co kot napłakał, rozlewiska tylko miejscami przykryte cienką warstewką lodu. Początek lutego a w środku puszczy nie wiadomo jaka pora roku. Zrobiłem kilka zdjęć i doszedłem do wniosku, że przerobione na czarno-białe wyglądają nieco lepiej niż w kolorze. Oceńcie zresztą sami. Pozdrawiam wszystkich, którzy tu zaglądają. No a sam czekam na jakąś porządną śnieżycę. Mam jednak wątpliwości, czy się doczekam. Jeżeli nie, to wyciągnę stare przeźrocza z czasów, gdy zima nie zawodziła.

_25U2839

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.