Nowy pomnik w Warszawie, przy Centrum Weterana.

Przy ulicy Puławskiej, obok zabytkowego budynku wyremontowanego i przeznaczonego na potrzeby weteranów-uczestników polskich misji wojskowych, postawiony został pomnik poświęcony „Żołnierzom poległym w misjach i operacjach wojskowych poza granicami państwa”.

Przyległy teren nie został jeszcze całkowicie uporządkowany, ale pomnik, wraz z najbliższym otoczeniem wygląda wieczorem już tak:

_25U2745-HDR(2)_DxOVP

Reklama

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Nowy pomnik w Warszawie, przy Centrum Weterana.

  1. Udany pomnik i co najmniej równie udane zdjęcie! 🙂

    • aamroczek pisze:

      Podoba mi się ten pomnik i cieszę się, że Tobie także. Wydawało mi się, że wieczór będzie najlepszą porą na jego sfotografowanie, no i… dobrze mi się tym 1D X fotografuje w takich sytuacjach. Pozdrawiam.

Możliwość komentowania jest wyłączona.