Szukam fotografii kilku samolotów do książki pt. KONSTRUKTOR

Brakuje mi do ostatecznego zilustrowania książki pt. KONSTRUKTOR  fotografii następujących samolotów: Pilatus PC-7 i PC-9, Jak-130, Piaggio P180 Avanti w barwach polskiego lotniczego pogotowia ratunkowego, J6 Fregata i BAe System XPA-18 HERTI.

Kilka interesujących mnie zdjęć posiadają Adam Kowalczyk, Michał Petrykowski, Paweł Bondaczyk i Andrzej Rutkowski, ale próby nawiązania z nimi kontaktu przez http://www.epwa.pl czy lotnictwo.net nie dały rezultatu – może ktoś pomoże mi nawiązać z nimi kontakt. Może też ktoś ma zdjęcie J6 w angielskiej wersji bezzałogowej – bardzo proszę o kontakt.

A tak na marginesie: gdy publikuje się zdjęcie w formie elektronicznej warto zaopatrzyć je w informację o pliku, a w niej podać nie tylko dane techniczne i nazwisko autora, ale także e-mailowy adres kontaktowy.  W taką informację można także wpisać w menu aparatu fotograficznego i wtedy każde zdjęcie w zapisie cyfrowym pozwoli nawiązać kontakt z jego autorem bez zbędnego pośrednictwa.

 

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.