3 zdjęcia z praktyk wakacyjnych studentów Wojskowej Akademii Technicznej

_25U1929_DxO_DxOVP

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie należy do nielicznych wyższych polskich uczelni technicznych, które mogą zapewnić swoim studentom praktyki wakacyjne.

_25U1932_DxO

Zrobiłem serię fotografii w czasie zajęć studentów studiów cywilnych, bo takie studia WAT także prowadzi, oraz studentów studiów wojskowych.

_25U1963_DxO

W czasie zajęć studenci WAT zajmowali się obsługą samolotów.

Takie praktyki powinny być dostępne dla wszystkich studentów studiów politechnicznych. Jak pamiętam miałem w czasie swoich studiów w sumie 5 miesięcy praktyk w zakładach lotniczych we Wrocławiu, Świdniku, Mielcu i w Lotnictwie sanitarnym. Do tego jeszcze obozy wojskowe a więc prace obsługowe samolotów odrzutowych w Oleśnicy i Zamościu. Konstruowania nie można się nauczyć słuchając tylko wykładów.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 10 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „3 zdjęcia z praktyk wakacyjnych studentów Wojskowej Akademii Technicznej

  1. W F-16 to im pewnie nie pozwolą podłubać… 😉

    • aamroczek pisze:

      Majstrują w sprzęcie zużytym. Ale i to dobre. Mają kontakt z rzeczywistością a nie tylko z teorią.

Możliwość komentowania jest wyłączona.