Widok z okna naszego mieszkania

10 x 15 cm_25U1805_DxO

Za ogrodzeniem obrośniętym dzikim winem rośnie mirabelka, która wiosną zachwyca bielą swoich licznych kwiatków, a jesienią zwisają z niej konarów czerwieniejące się girlandy  liści dzikiej winorośli. Dwa razy do roku mamy cud natury do podziwiania.

Ps. Gdyby to kogoś interesowało to informuję, że będę sprzedawał aparat Canon EOS 1D Mark IV z obiektywem Canon EF 24—105 mm f/4 L IS USM. Aparat jest w doskonałym stanie, zrobiłem nim nieco ponad 26 tysięcy zdjęć. Kontakt: aam@mroczek.com.pl – zachęcam do oglądania aparatu w Warszawie. Zdjęcia zamieszczane na blogu robiłem w ostatnim okresie czasu tym aparatem i obiektywem.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.