Mazowsze – pejzaż zwyczajny (ciąg dalszy).

m_Q4X4891_DxO_stitch

Fotografia z tego samego dnia co poprzednia, tyle że tym razem panoramowa, złożona z 4 zdjęć. Daję, żeby pokazać, że jeszcze żyję.

*   *   *

Canon EOS 1D Mark IV + EF 24—105 mm f/4 L IS USM. Program do panoram Microsoft ICE – szybki, sprawny i darmowy.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Mazowsze – pejzaż zwyczajny (ciąg dalszy).

  1. Bardzo zgrabnie zrobione, ale nie bezbłędnie – vide trawki przy lewej krawędzi; z tym, że przy tej ilości i rozczłonkowaniu szczegółów lepiej to już chyba się nie da! Piszę to trochę jak ślepy o kolorach, bo w życiu nie próbowałem ani klejenia panoram, ani tego programu. Może warto..;.

    • aamroczek pisze:

      Trawki przy lewej dolnej krawędzi to moja wina, bo żal mi było tego co w środku przy krawędzi, więc nie skadrowałem jak należy tylko z nadmiarem po lewej i potem byle jak dodałem trawki stemplem. Gdybym się przyłożył, nie byłoby widać błędu. Moja culpa:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.