W Warszawie upał jak w Afryce…

1-1240 ppi_Q4X4596_DxO-HDR(2)

W Warszawie upał trudny do wytrzymania dla starszych osób, więc wyszliśmy z w miarę chłodnego mieszkania dopiero późnym popołudniem, do parku. Wziąłem aparat aby zrobić jakieś zdjęcie na opublikowanie którego nie będę potrzebował zgody. Ostatnio dość dużo fotografuję, ale póki to co fotografuję, nie zostaną zaprezentowane publicznie, na zdjęcia jest embargo. Trudno. Trzeba się z tym pogodzić. Z drugiej strony… w takiej sytuacji zaniedbuję swój blog, na którym coraz rzadziej umieszczam jakieś zdjęcia. Te dwa przyniosłem dziś ze spaceru. Nic ciekawego, tyle tylko, że blog nie uschnie.

1240_Q4X4605

Oba zdjęcia zdobiłem Canonem 1D Mk. IV z obiektywem SIGMA 50 mm F1:1.4 EX DG HSM.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „W Warszawie upał jak w Afryce…

  1. Chłodzą 😉

Możliwość komentowania jest wyłączona.