Suwalszczyzna w zimowej scenerii

A_CRW_1658

To stara fotografia, zrobiłem ją drugim cyfrowym aparatem jaki miałem, Canonem PowerShot Pro-1. Daję, bo w tym roku jeszcze zimowych pejzaży nie fotografowałem. Robię dokumentację fotograficzną modeli samolotów w tunelach aerodynamicznych i hydrodynamicznych Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Nie takie to łatwe jakby się mogło wydawać.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Suwalszczyzna w zimowej scenerii

  1. A przecież była śnieżna zima, choć tylko przez kilka dni. No i co?… 😉

    • aamroczek pisze:

      Nie miałem czasu na swoje zachcianki. Jak napisałem, fotografuję modele w tunelu. To także dla mnie ciekawa robota. Trudny dostęp do ustawiania świateł, kłopoty z tłem i inne problemy. Porozmawiamy to ci opowiem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.