Już niedługo spadnie pierwszy śnieg

Silver Efex Pro 2

Fotografię zrobiłem w Puszczy Kozienickiej wiele lat temu, po pierwszej dużej śnieżycy. Mokry i ciężki śnieg oblepił drzewa i krzewy i stworzył fantastyczne formy. Z okazji trzeba korzystać od razu, po na drugi dzień nie jest już tak atrakcyjnie. Fotografowałem Pentaxem 67 II na filmach Provia 100F. Nie wiadomo jak fotogeniczna będzie tegoroczna jesień, ale zimę zapowiadają srogą. Warto się na to przygotować.

Reklama

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Już niedługo spadnie pierwszy śnieg

  1. Eee tam, straszysz Pan! Pożyjemy, zobaczymy!

    • aamroczek pisze:

      Nie straszę tylko się cieszę, bo wolę śnieg od deszczu, mroźną zimę od jesiennej pluchy i co mi kto zrobi, że tak wolę? Wolę i już.

Możliwość komentowania jest wyłączona.