Fontanna Pretoria i e-puzzle do składania

Wybieram się na Air Show Radom 2013 i mam nadzieję, że przywiozę trochę dobrych fotografii samolotów. A teraz dla zabawy kolejny puzzel do składania:

http://gryescaperoom.blogspot.com/2013/07/puzzle-palermo-fontanna-pretoria.html

Powodzenia.

Ps. Wczoraj buszowali po tych stronach goście z USA, Niemiec, Anglii, Holandii i Włoch. Dziś odnotowali się goście z USA, Kanady, Kazachstanu, Hiszpanii i Włoch. Kiedyś, w firmie którą miałem z synem, mieliśmy własny program, który informował nie tylko skąd gość pochodził, ale także które strony www naszej firmy odwiedzał i jak długo poszczególnymi stronami był zainteresowany. To nam dawało sporo informacji o rozkładzie zainteresowań naszą ofertą. Dobrze nam się pracowało…

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.