Nowa architektura Warszawy

3-1240__Q4X5357

Fotografia przedstawia fragment wysokiego biurowca usytuowanego przy Rondzie Jazdy Polskiej, pod którym przebiega Trasa Łazienkowska w Warszawie. Sfotografowałem, bo ten fragment wydał mi się interesujący, ale dopiero gdy otworzyłem plik w photoshopie zobaczyłem to, czego nie dostrzegłem fotografując, że fotografia wygląda tak, jakby została sklejona z dwóch, niezbyt dobrze pasujących do siebie zdjęć. No i jest intrygująca zagadka, co od czego tak się poodbijało, że w środku  powstał taki galimatias.

***

Canon EOS 1D Mark IV + EF 24—105 mm f/4 L IS USM.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.