Pozdrowienia z wakacji nad morzem.

_MG_0355 jako Obiekt inteligentny-1

Pozdrawiam wszystkich z Ustki. Myślałem, że coś sensownego w czasie urlopu sfotografuję, ale chyba najlepiej wyszły mi te foczki i misiaczki, a może są to pieski.

_Q4X4304

W Ustce jest wspaniale, wszyscy ze wszystkimi rozmawiają, przez telefony komórkowe.

_Q4X4214

No i jeszcze udało mi się sfotografować takiego pięknego ptaka. W domu myśliwego… Mam nadzieję, że niedługo będę mógł pokazać lepsze fotografie. Pozdrawiam wszystkich, którzy tu zaglądają.

A dla zainteresowanych samolotami krótko: fotografii samolotu FLARIS LAR-1 należy szukać w mediach zagranicznych, bo polskie nie były zainteresowane czymś takim, jak pokaz na Salonie Paryskim pierwszego polskiego cywilnego samolotu odrzutowego.

I jeszcze taka informacja. Szykują się dwa bardzo ciekawe samoloty: akrobacyjny Harnaś, którego wyjątkowo interesujący i zaskakujący układ został opatentowany oraz dwumiejscowa patrolowa Osa. Ale o tym poinformuję w odpowiednim czasie.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Pozdrowienia z wakacji nad morzem.

  1. wygodna pisze:

    Myślałam, że te foki sprzedają tylko przy fokarium w Helu. Ciekawe, czy są też na Krupówkach? 😉

Możliwość komentowania jest wyłączona.