Wnuki fortepianują, dziadkowi serce łomoce z emocji

_Q4X3148

Wczoraj nasze wnuki koncertowały w MDK BIELANY.  Tak popisywał się Wiktor

_Q4X3141

A to gra, młodszy, Mateuszek.

 

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Wnuki fortepianują, dziadkowi serce łomoce z emocji

 1. No to jeszcze pozostała gra w duecie… ;-). A podpatrzyłeś może, co to za instrumenty? Wyglądają jak Yamaha. Marzy mi się coś takiego – kiedyś trochę grałem, ale to już niestety chyba przeszłość, szczególnie od czasu, gdy moje panie zażądały, bym pozbył się z domu pianina. Fakt, zajmowało sporą część naszego niezbyt przestronnego mieszkania. Tego też chyba nie miałbym gdzie wstawić, a te wszystkie elektroniczne klawiatury, co to niemal same grają, to nie to. Milcz, serce!

  • aamroczek pisze:

   Wiktor z Mateuszkiem zaczynają razem pogrywać w domu na pianinie. Co t tego wyniknie nie wiadomo. Słuch mają, głosy także dobre, ale najbardziej lubią jeździć na rowerach z ojcem po lesie. Oko masz dobre, to Yamahy.
   Pozdrawiam
   Andrzej

Możliwość komentowania jest wyłączona.