Niech no tylko zakwitną jabłonie…

_Q4X1527_DxOVP

Zrobiłem fotografię jabłonek w sadzie i zacząłem nucić, oczywiście piosenkę Haliny Kunickiej: Niech no tylko zakwitną jabłonie…

Świat nie jest taki zły, świat nie jest taki mdły… Zgadza się. Kontrast jak się patrzy a niebo raduje oczy czystym, nasyconym kolorem. Brakuje jeszcze tylko tych kwiatów na drzewach w mazowieckich sadach, ciągnących się aż po horyzont. Ale będą niedługo kwiaty i kolejna okazja do fotografowania.

Kończę słowami Agnieszki Osieckiej: Świat nie jest taki zły…

***

Aparat: Canon EOS 1D Mark IV. Obiektyw: Samyang 14mm F/2.8 IF ED UMC Aspherical.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Niech no tylko zakwitną jabłonie…

  1. Mala poprawka: autorem słów jest (był) Jerzy Afanasjew (sopocianin), a muzyki Jerzy Hajdun (gdańszczanin) http://pl.wikipedia.org/wiki/Niech_no_tylko_zakwitn%C4%85_jab%C5%82onie_%28piosenka%29. Agnieszka Osiecka to raczej „Apetyt na czereśnie”, gdzie również i ta piosenka się znalazła. Przepraszam za patriotyzm lokalny 😉 – obu panów zresztą miałem przyjemność znać. Ale tak w ogóle – niechże już zakwitną!

  2. aamroczek pisze:

    Dziękuję, pozdrawiam wiosennie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.